Čárový laser GLL 12V-100-33 CG
Kód produktu: 0601065401 Kód výrobce: 4053423303292 Výrobce: Bosch professional
Skladem
Robustní a intuitivní 12V čárový laser pro snadné zarovnání Zobraz detailní popis
Detailní popis
GLL 12V-100-33 CG Professional je robustní čárový laser, který nabízí snadné a intuitivní ovládání. Je navržen tak, aby odolal náročným podmínkám na staveništi, má pryží vyztužený kryt a laserová okénka a stupeň krytí IP 65 pro odolnost proti prachu a vodě. Aplikace Levelling Remote umožňuje dálkově ovládat laserové čáry 3× 360°, díky čemuž je ovládání přesnější a časově efektivnější. Duální zdroj napájení umožňuje flexibilně přepínat mezi 12V Li-Ion akumulátorem a alkalickými bateriemi AA jako záložním zdrojem napájení.
Vybavení a použití
Doplňující informace
Obsah balení
1× akumulátor GBA 12V 2.0Ah
1 600 Z00 02X
Cílová destička laseru ✓ ✓
L-BOXX 136
1 600 A01 2G0
Rychlonabíječka GAL 12V-40 Professional
1 600 A01 9R3
Svorka na strop DK 20 Professional
1 608 M00 C4C
Taška ✓ ✓
Univerzální držák LB 10 Professional
Specifikační body
Laserová dioda 500–540 nm, < 10 mW
Provozní teplota -10 – 40 °C
Skladovací teplota -20 – 70 °C
Třída laseru 2
Pracovní rozsah, hodnota 30 m
Pracovní dosah poloměr až 30 m
Pracovní rozsah s přijímačem
Přesnost nivelace ± 0,3 mm/m
Rozsah samonivelace ± 4°
Nivelační doba 4 s
Ochrana proti prachu a stříkající vodě IP65 (kromě akumulátoru nebo adaptéru)
Napájení Akumulátor 12 V Li-Ion
4x 1,5 V LR6 (AA)