Autorizovaný prodejce Bosch

Prodloužená záruka na nářadí Bosch

Prodloužená záruka na nářadí Bosch

Záruka 3 roky

Pro všechno modré elektrické nářadí Bosch, které je používané pro podnikatelské účely, při registraci do 4 týdnů ode dne nákupu.

Profesionální Bosch elektrické nářadí splňuje nejvyšší kvalitativní nároky!

Právě proto jsme pro Vás prodloužili záruku. Pro všechno profesionální modré elektrické a měřicí nářadí, které jste zakoupili po 1. září 2004 obdržíte záruku 3 roky - a to zdarma!

Předpokladem pro uznání prodloužené záruky je nutno zboží během 4 týdnů po nákupu zaregistrovat přes internet. Záruční doba začíná běžet dnem nákupu.

Prodloužení záruky platí pro všechno profesionální modré Bosch elektrické a měřicí nářadí. Toto se netýká nářadí pracujícího na vysoké frekvenci, průmyslových aku-šroubováků a pneumatického nářadí, dodávaného příslušenství, stejně tak jako baterií a nabíječek.

Pro registraci Vašeho výrobku se prosím nejdřív přihlašte jako uživatel. Na Vaší osobní registrační stránce můžete potom zaregistrovat prodloužení záruční lhůty pro Vaše Bosch nářadí, vytisknout si Váš záruční list v PDF formátu a spravovat Vaše osobní data.

Záruční listy zásadně platí pro jedno nářadí, tj. každé nářadí se musí zaregistrovat samostatně. V případě servisního zásahu je nutno prodejci předložit záruční list a originální prodejní doklad. Údaje uvedené na obou dokladech musí souhlasit.

Pro uplatnění nároků vyplývajících ze záruky platí výlučně naše aktuální záruční podmínky.

Zde si můžete zaregistrovat Vaši tříletou záruku Bosch!

Registrace Vaší tříleté záruky

 

festool_zaruka

Informace o záruce 1+2

Tři roky záruky a rozsáhlé servisní služby: tyto služby poskytuje Festool na  všechny elektrické a pneumatické přístroje v rámci 1+2 Záruky a servisu Festool. Záruku na materiál a výrobní vady, která je poskytována na základě legislativních předpisů, Festool dobrovolně prodlužuje o další rok na celkem 3 roky. Tuto záruku a další bezplatné služby můžete nárokovat pro každý přístroj, pokud jej do 30 dnů po zakoupení přes internet nebo dopisem zaregistrujete u našeho centrálního registračního místa. Platí záruční a servisní podmínky Festool, které registrací akceptujete.

*V rámci EU podle informací v Návodu k obsluze.
 
Všechny stroje jsou označeny štítkem záruky 1+2. Výrobní číslo najdete na každém stroji.

Váš prodejce s Vámi rád vyplní záruční list, jehož originál dostáváte do rukou Vy a kopii nám prodejce zašle. Záruční listy jsou registrovány v naší databázi. Ti z Vás, kteří si záruku vyplněním Vaší adresy prodloužili na 3 roky, jsou ještě pravidelně informováni o prodejních akcích nebo novinkách.

Máte-li zájem o informace o novinkách, výhodných prodejních akcích nebo si přejete zaslat katalog, napište nám nebo zavolejte :

info@naradi-skaloud.cz  nebo telefon : 466 615 627. Rádi Vám informace podáme a zašleme.

 

Metabo zárukaMetabo 3-letá garance

Prodloužená garance XXL

Podmínkou získání XXL-tříleté garance je zaregistrování se, nejdéle však do 4 týdnů od data prodeje, pomocí internetu na stránkách http://www.metabo.com/xxl.

Garance se vztahuje jen na stroje zakoupené od 1.4.2004 a platí ode dne, kdy byl vystaven prodejní doklad.
Zpětné zaregistrování není možné.

K registraci je třeba výrobní číslo stroje, sériové číslo a typ stroje.
Registraci může provést jak odborný prodejce, tak konečný zákazník.

Jednoduše vyplníte formulář na www stránkách a odešlete jej.
Obratem obdržíte e-mail XXL potvrzení garance.

Pokud by se vyskytl záruční případ, jednoduše zašlete Vaše potvrzení o XXL garanci a doklad o koupi společně s vadným strojem.

V případě jakýchkoliv dotazů kontaktujte nás info@naradi-skaloud.cz  nebo telefon : 466 615 627. Rádi Vám informace podáme.

 

Jistota navic - tříletá záruka

Záruku 3 roky poskytuje PROTOOL na elektronářadí Veškeré tesařské stroje!

Na Veškeré elektrické ruční nářadí a tesařské stroje nabízí PROTOOL Záruku ne 1 nebo 2 roky PŘI výhradně soukromém Použití (Na základě účtenky Nebo dodacího listu), ale 3 roky. Garanční služby na materiál výrobní vady, Které jsou zakotveny v zákoně, tedy PROTOOL prodlužuje dobrovolné na celé 3 roky.

Tuto bezplatnou Službu navíc Můžete využít pro každý stroj Protool: do 30 dnů ode dne zakoupení,přihlásíte prodlouženou Záruku on-line Nebo vyplníte přihlášku na 3 letou Záruku, tu poštou Zašlete našemu centrálnímu registračnímu oddělení.

Tím je Vaše elektrické nářadí Nebo tesařský stroj nezaměnitelně registrován pod individuálním číslem stroje a série. V záručním pripade Zašlete svůj stroj Pouze s kopií kupního dokladu záručním listem našemu centrálnímu servisu. Přesné podmínky pro Záruku, stejne jako pokyny k použití, údržbě ošetřování, jsou přiloženy v balení. Návod k použití nabízené záruční služby se tudíľ vyplatí přesně pročíst

Můžete zde svůj stroj Online zaregistrovat Záruku na 3 letou. Platí záruční podmínky, Které přihlášením akceptujete.