Sada akumulátor a nabíječka EXPERT EXBA18V-40 + GAL 12V/18V-80
Novinka
Kód produktu: 1600A0373M Kód výrobce: 4053423342130 Výrobce: Bosch professional
není skladem
Až 2× vyšší maximální výkon než u GBA 18V 4.0Ah Professional¹ Zobraz detailní popis
Detailní popis
Přínos pro uživatele
Rychlé nabíjení: nabíjecí proud 8 A, který plně nabije akumulátor EXBA 18V-40 za pouhých 38 minut
Jeden akumulátor sedí na vše: Kompatibilní s profesionálním 18V systémem Bosch a aliancí akumulátorů různých značek AMPShare
Product Highlights
Vysoce výkonný akumulátor EXBA18V-40 zajišťuje maximální výkon až 2 000 W pro náročné práce (na základě interních laboratorních testů; okamžitý maximální výkon s plně nabitým novým akumulátorem) v nejkompaktnějším designu. Je vybaven pokročilou bezpáskovou technologií, zatímco tradiční akumulátory obsahují články s více páskami a využívají pouze dva k vedení proudu. To omezuje tok proudu a zvyšuje odpor akumulátoru. Bezpásková technologie toto omezení odstraňuje. Namísto dvou tras pro vedení proudu nabízí hned několik paralelních tras. Výsledek: menší odpor, méně tepla, působivý výkon a mimořádná energetická hustota. Díky zesílenému novému robustnímu krytu, vynikající regulaci tepla s technologií COOLPACK 2.0 a bezpáskové technologii článků má akumulátor EXBA18V-40 dlouhou životnost, a je tak ideální volbou pro profesionály, kteří potřebují spolehlivou odolnost a výkon. Jednoduchá a pohodlná: GAL 12V/18V-80 Professional je rychlá dvounapěťová nabíječka pro všechny 12V a 18V akumulátory Bosch Professional. Díky nabíjecímu proudu 8 A můžeš plně nabít akumulátor 18V 4.0Ah za 38 minut. Tato nabíječka zkracuje prostoje díky inteligentnímu systému Active Air Cooling 3.0 tím, že ochlazuje akumulátor před nabíjením i během nabíjení a po nabíjení. Tato kompaktní nabíječka je praktická zásluhou řešení bay-in-bay.
Equipment & Application
Akumulátor EXBA18V-40 je vybaven 5 kontrolkami LED, které informují o stavu nabití a zbývající kapacitě s detekcí rizika závady. Nabíječky EXBA18V-40 a GAL 12V/18V-80 jsou kompatibilní s 18V systémem Bosch Professional a aliancí akumulátorů různých značek AMPShare. Nabíječka GAL 12V/18V-80 je navíc kompatibilní také s 12V systémem Bosch Professional.
Additional Information
EXBA18V-40 váží pouhých 605 g. GAL 12V/18V-80 se vyznačuje snadnou montáží na stěnu a dvěma indikátory LED pro stav nabití.
Specifikační body
Technické údaje
Napětí akumulátoru 18,0 V
Hmotnost akumulátoru 1 1 kg
Nabíjecí napětí akumulátoru 10,8 – 18 V
nabíjecí proud 8,0 A